ВІДЗНАКИ

МАЙ'ЄР ТРЕЙД

МАЙ’ЄР ТРЕЙД

Компанія «МАЙ’ЄР ТРЕЙД» вже не один рік утримує лідерські позиції на українському ринку і за цей час була відзначена престижними нагородами, грамотами, медалями та сертифікатами. Ці відзнаки вручають успішним підприємствам, які не тільки роблять вагомий внесок у розвиток вітчизняної економіки і сумлінно сплачують податки, а й дотримуються принципів соціальної відповідальності перед суспільством і формують позитивний імідж своєї країни. Щоб вийти в лідери рейтингу, компанії потрібно крім ефективного ведення бізнесу дбати про співробітників, бути надійним діловим партнером, підтримувати відкритий діалог з громадськістю, брати участь у розв’язанні екологічних, соціальних та інших актуальних проблем суспільства, відігравати помітну роль у модернізації та диверсифікації важливих напрямів економіки України.

2021 Лідер року

2021

Перебування у рейтингу «ЛІДЕР РОКУ» свідчить про прозорість, результативність та ефективність бізнесу протягом аналізованого періоду. Результати рейтингу — основа для присвоєння підприємству високого звання: «Золото» серед суб’єктів господарювання України у номінації «Платоспроможність»; «Золото» серед суб’єктів господарювання Львівської області у номінації «Результативність та рентабельність». Рейтинг укладено за підсумками незалежного аналізу фінансово-господарських показників діяльності 1 237 916 підприємств України. Це не лише гордість і здобуток усього колективу, а й потужний імпульс для нових досягнень.

2020 Підприємство року

2021 Підприємство року

2020-2021

Почесне звання «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ» — зареєстрований товарний знак. Створена на його основі у 2008 році одноіменна статус-нагорода служит інструментом для ведення історії досягнень кращих підприємств України. Це дає змогу історично зафіксувати факти досягнення успіху та сформувати чергову сторінку ділової репутації. Вважаємо, це матиме особливу цінність для наших нащадків. Адже на Україні майже немає родин, чия історія володіння бізнесом не переривалась та на жаль, не залишилось жодних нагород наших пращурів. І багатьом власникам доведеться формувати Книгу ділової репутації починаючи з себе.

2019-2020 Лідер галузі

2019-2020

«ЛІДЕР ГАЛУЗІ» — рейтингова програма направлена на визначення провідних підприємств різних сфер української економіки, які досягли значних фінансових успіхів і здобули довіру партнерів та споживачів. Почесним званням «ЛІДЕР ГАЛУЗІ» відзначаються ті компанії, що увійшли в топ галузевого рейтингу за підсумками результатів аналізу фінансово-економічних показників. Дослідження проводилося серед 316 000 українських підприємств на основі щорічного загальнодержавного рейтингового аналізу за основними показниками фінансово-господарської діяльності: «Активи», «Фінансові показники успішної діяльності», «Ділова активність», «Платоспроможність», «Результативність та рентабельність».

2017-2021 Компанія року

2017-2023

«КОМПАНІЯ РОКУ» — офіційне підтвердження першості підприємства у своїй галузі. Номінація підтверджує, що підприємство є надійним партнером, престижним роботодавцем та пропонує якісні послуги. Нагорода присвоюється на основі реєстру надійності та інвестиційної привабливості. Експертний аналіз та затвердження реєстрів проводиться організацією «Всеукраїнський галузево-аналітичний центр» спільно з ТОВ «International business community» та «Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва».

2017-2018 ВИБІР СПОЖИВАЧА

2017-2018 ВИБІР СПОЖИВАЧА

2017-2018

«ВИБІР СПОЖИВАЧА» — знак високої якості послуг компанії. Номінація показує клієнтам та партнерам, що послуги підприємства являються надійними, якісними та пріоритетними для вибору.
Компанія представлена до відзначення на основі Реєстру кращих постачальників товарів та послуг.
Присвоєння відзнаки — це підтвердження досягнень компанії при веденні бізнесу, її першості та лідерства у галузі.

2017 ЛІДЕР РОКУ

2017 ЛІДЕР РОКУ

2017

Престижні нагороди – сертифікат і медаль «Лідер року». За комплексною оцінкою Національного бізнес-рейтингу, підприємство зайняло вагому частку національного ринку, випередило багатьох конкурентів та стало флагманом галузі. Золото рейтингу свідчить про високі досягнення ТОВ «МАЙ’ЄР ТРЕЙД» і його значний внесок у розвиток економіки України. Адже компанія визнана лідером на основі комплексного аналізу фінансово-економічних показників її діяльності. Цією високою відзнакою нагороджуються кращі вітчизняні підприємства, організації та установи, що мають високу фінансову стійкість упродовж декількох років. Запорука успіху – взаєморозуміння в колективі, взаємодопомога, підтримка цілей компанії. Тільки спільними силами можна реалізувати важливі ідеї, цікаві проекти, досягти бажаного результату.

2010-2013 ЛІДЕР ГАЛУЗІ

2010, 2011, 2013 ЛІДЕР ГАЛУЗІ

2010, 2011,2013

Національний сертифікат «Лідер галузі» надається суб’єктам господарської діяльності-лідерам економіки, які роблять значний внесок у розвиток галузі і економіки України в цілому, дотримуються високих стандартів соціальної захищеності працівників, впроваджують провідні технології і створюють імідж України як правової економічно-розвиненої держави. Рейтинг кращих підприємств складено за офіційними даними Державного Комітету статистики України на підставі щоквартальної бухгалтерської звітності, що надається підприємствами.

2010-2011 ПІДПРИЄМСТВО РОКУ

2010-2011 ПІДПРИЄМСТВО РОКУ

2010-2011

«Підприємство року». Згідно з офіційними даними Державного комітету статистики України і відповідно до European Standart Rating проведено ранжування економічних показників і динаміки серед суб’єктів господарювання України. Міжнародний економічний рейтинг «Ліга найкращих» щорічно з 2008 року визначає лідерів у 600 основних видах економічної діяльності. З кожної галузі провідні підприємства потрапляють до «Ліги найкращих» року. Саме ці компанії мають ексклюзивне право називатися лідерами у своєму виді економічної діяльності та отримують статус «Підприємство року». Наші економічні досягнення є ознакою високого професіоналізму усього трудового колективу, що підтверджено економічними показниками рейтингу.

2005 ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР MONDI

2005 ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР MONDI

2005

Статус «Золотий партнер» є одним з найвищих у партнерській програмі MONDI. Для досягнення цього рівня наші фахівці пройшли навчання, сертифікацію та показали блискучі результати реалізації товарів MONDI по найкращим цінам на вітчизняному ринку целюлозно-паперової промисловості та спроможність успішно співпрацювати із найбільш вимогливими клієнтами. Статус «Золотий партнер» забезпечує компанії найвищий авторитет на ринку, а багато великих корпорацій вказують, що наявність цього статусу є обов’язковою умовою для співпраці.

2004 АВТОРИЗОВАНИЙ ДИЛЕР ESSELTE

2004 АВТОРИЗОВАНИЙ ДИЛЕР ESSELTE

2004

Сертифікат про отримання статусу «Авторизованого Дилера» — це підтвердження стабільного зростання продажів продукції ESSELTE, якісного обслуговування клієнтів, зміцнення партнерських відносин. Цей статус присвоюється компаніям, які мають право поширювати продукцію бренду на території України. Співпраця з компанією, що займає лідируючі позиції на світовому ринку — безумовна гарантія досягнення високих результатів. Від інших гравців ринку авторизованого дилера ESSELTE відрізняє:

— повний асортимент товарів від виробника і спеціальні дилерські ціни;

— наявність інфраструктури та ресурсів для здійснення і підтримки процесу продажів;

— фахівці, які є експертами, орієнтованими на продаж кінцевим замовникам.

2004 ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР NEUSIEDLER

2004 ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР NEUSIEDLER

2004

Підвищення партнерського статусу до найвищого рівня «Золотого партнера» — є визнанням успіхів компанії в реалізації продукції NEUSIEDLER на вітчизняному ринку. Досягнення статусу Золотого партнера підтверджує правильність обраного підходу до просування рішень. Наявність команди талановитих професіоналів в поєднанні з високим рівнем організації роботи допомагає вирішувати нестандартні завдання і забезпечувати незмінно високу якість результатів. Крім того, володарю статусу «Золотий партнер» присвоюється пріоритетне місце у списку компаній, що рекомендовані NEUSIEDLER для співпраці.

2003 РЕСЕЛЛЕР XEROX

2003 АВТОРИЗОВАНИЙ РЕСЕЛЛЕР XEROX

2003

Отримання нового партнерського статусу «Авторизований реселлер» означає, що компанія «МАЙ’ЄР» є одним з провідних партнерів компанії XEROX і повністю відповідає всім вимогам, що пред’являються до майбутніх реселлерів. Володіння даним статусом — це підтвердження наявності в штаті сертифікованих фахівців, розвиненої інфраструктури та ресурсів для здійснення і підтримки процесу продажів паперової продукції і матеріалів для друку кінцевим клієнтам. Авторизований реселлер завжди підтримує широкий асортимент товарів і продукції марки XEROX та працює з усім спектром замовників.

2001 ПОЧЕСНА ГРАМОТА ESSELTE

2001 ПОЧЕСНА ГРАМОТА ESSELTE

2001

Компанія «МАЙ’ЄР» отримала почесну грамоту за значний внесок у просування продукції ESSELTE на ринку України від одного з провідних світових виробників паперової продукції та канцелярських товарів. Даний статус дозволяє нашим клієнтам замовляти і купувати всю продукцію компанії ESSELTE в мінімальні терміни та за найвигіднішими цінами. Успішний розвиток і подальше зміцнення партнерства стало можливим завдяки організації великих обсягів продажів в Україні, а також наявності розвиненої інфраструктури для виконання поставлених завдань.