ПРО НАС

З 1998 року компанія «МАЙ’ЄР» працює на ринку канцелярських виробів та целюлозно-паперової промисловості, а саме: виробництва і реалізації туалетного паперу і паперових рушників. Починаючи з невеликих обсягів продажу, компанія з року в рік розвивалася, зростала і на даний момент є одним з лідерів на українському ринку. Основою успішної діяльності підприємства є динамічний розвиток виробництва. Завдяки грамотній інвестиційній політиці, технічному переозброєнню, впровадженню нових технологій, компанія «МАЙ’ЄР» протягом багатьох років працює без збоїв і вирізняється стабільно високою якістю продукції, що випускається.

Верстат для виробництва паперових рушників

На нашій новій фабриці в місті Стрий ми виробляємо цілу лінію целюлозно-паперової продукції санітарно-гігієнічного призначення. На даний час з різної сировини випускається до 6 видів туалетного паперу і до 8 видів паперових рушників. Однак ми не зупиняємося на досягнутому і в перспективі плануємо розширити наш асортимент, доповнивши його новою продукцією.

Піклуючись про здоров’я своїх споживачів і екологію рідної країни, ми розвиваємо дійсно чисте виробництво: повністю автономне, без шкідливих викидів і в суворій відповідності з гігієнічними стандартами. Вся продукція, що випускається підприємством, має гігієнічний сертифікат і відповідає стандартам, що застосовуються щодо даного виду продукції.

Туалетний папір

Для виробництва ми використовуємо тільки високоякісну сировину як українських виробників, так і зарубіжних, з країн Європи та Азії. Стандартно високі виробничі потужності дозволяють нам отримувати від постачальників сировини найвигідніші умови співпраці, що безумовно відбивається і на ціновій політиці компанії — наші ціни вигідно відрізняються. Саме завдяки привабливості цін попит на продукцію компанії «МАЙ’ЄР» не вичерпується і зростає з кожним роком. Це сприяє безперервному розширенню нашої дилерської мережі і збільшенню числа партнерів. Складські приміщення компанії дозволяють забезпечити високий коефіцієнт виробництва продукції і своєчасне виконання замовлень. Для зручності наших клієнтів доставка може здійснюватися будь-яким із зазначених способів: кур’єрською службою, транспортом покупця або автотранспортними підприємствами.

Паперові рушникиНаші клієнти — оптові та роздрібні спеціалізовані магазини з продажу господарських товарів, супермаркети, магазини формату «біля дому», торгові точки на ринках і різні підприємства.

Розрахунки з клієнтами проводяться готівкою і безготівковими платежами. Для постійних клієнтів передбачена гнучка система знижок. Можливе відтермінування строків платежу.

Даний сайт покликаний познайомити Вас з нашим виробництвом і продукцією, що випускається, і якщо Вам потрібен надійний партнер, виробник паперових засобів особистої гігієни, то Ви знайшли, кого шукали. Ми поважаємо і цінуємо наших клієнтів і зі свого боку будемо надійним партнером для всіх Вас.